Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr. 1 im. Janusza Korczaka

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr. 1 im. Janusza Korczaka

625023360

Sekretariat

Polub nas

na Facebooku

Terminarz spotkań z rodzicami

Godziny dostępności nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023
Przed wizytą w szkole proszę upewnić się telefonicznie czy nauczyciel będzie obecny lub umówić się za pomocą wiadomości elektronicznej na konsultację z nauczycielem.

IMIĘ I NAZWISKO DZIEŃ TYGODNIA GODZINY
Andrzejewska Paulina piątek 8.00-9.00
Antczak Anna wtorek 13.15-14.15
Balcerzyk – Wasilkowska Karola czwartek 11.30-12.30
Bieniasiewicz Katarzyna wtorek 11.30-12.30
Bocian Dariusz środa 12.25-13.25
Branicka Joanna wtorek 7.15-8.15
Cieśla Barbara poniedziałek 14.15-15.15
Domańska Magdalena piątek 9.50-10.50
Efinowicz Izabela wtorek 12.25-13.25
Efinowicz Tomasz poniedziałek 8.00-9.00
Frąszczak Iwona środa 9.00-10.00
Gardo Beata środa 15.05-16.05
Gołębiowska Katarzyna wtorek 8.00-9.00
Grabowska Iwona poniedziałek 16.20-16.50
Graczyk – Rykowska Iwona środa 12.30-13.30
Jarzyna Anna czwartek 14.20-15.20
Kaftanowicz Jolanta piątek 11.20-12.20
Kędzierska Małgorzata środa 9.00-10.00
Kominek Katarzyna czwartek 8.00-9.00
Korpik Katarzyna poniedziałek 13.10-14.10
Kot Małgorzata piątek 14.00-15.00
Kozłowska Katarzyna poniedziałek 8.00-9.00
Krzuszcz – Wydra Jolanta wtorek 11.45-12.45
Kubiak Elżbieta środa 16.00-17.00
Kujawiak Elżbieta poniedziałek 8.00-9.00
Kwiatkowska Matra poniedziałek 9.45-10.45
Lubecka Marlena poniedziałek 11.00-12.00
Marulewska Agnieszka poniedziałek 8.00-9.00
Marulewska Maria czwartek 8.55-9.55
Mikusiewicz Iwona środa 16.00-17.00
Nowacka Irena poniedziałek 15.30-16.00
Oleszczyk Małgorzata czwartek 10.40-11.40
Osuch Piotr środa 9.45-10.45
Pijańska Agnieszka poniedziałek 8.00-9.00
Przybył Małgorzata piątek 8:00-9.00
Rybak Dorota środa 12.25-13.25
Sradomska Anna czwartek 9.40-10.40
Stroński Waldemar poniedziałek 14.15-15.15
Szambelan Maria poniedziałek 13.15-14.15
Szymańska Justyna wtorek 9.05-10.05
Wasilkowski Jarosław piątek 11.30-12.30
Wrzesiński Sławomir poniedziałek 9.00-10.00
Wrześniewska-Herfert Katarzyna wtorek 16.00-17.00