Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr. 1 im. Janusza Korczaka

Polub nas

na Facebooku

Koło komputerowe

Działalność koła komputerowego opierała na codziennym udostępnianiu sprzętu komputerowego młodzieży internatu, szkoły oraz zatrudnionym nauczycielom.

Zajęcia prowadzone są na najnowocześniejszym sprzęcie komputerowym z wykorzystaniem programów i gier komputerowych.

Szczególną uwagę poświęca się na wykorzystaniu internetu w codziennym życiu, w domu i szkole oraz na bezpieczeństwo w sieci.

Koło komputerowe to również:

• zapisywane techniką cyfrową imprez i uroczystości odbywających się w naszym Ośrodku
  • wykonywanie dyplomów, ulotek oraz zdjęć na potrzeby kronik internackiej i szkolnej ,
  • administrowanie szkolną stroną internetową, zamieszczanie aktualności oraz zdjęć,
  • administrowanie siecią komputerową oraz dbanie o właściwe funkcjonowanie sprzętu komputerowego w pracowni komputerowej.