Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr. 1 im. Janusza Korczaka

Polub nas

na Facebooku

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 było wyjątkowo słoneczne.

cze 24, 2022 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 było wyjątkowo słoneczne. Słoneczne poprzez aurę, promienne uśmiechy, gorące podziękowania, serdeczne życzenia i miłe gesty.

Podziękowaliśmy za wieloletnią wspaniałą współpracę paniom Aldonie Zimnej i Róży Pomiecińskiej z PBP Książnica Pedagogiczna im. A. Parczewskiego w Kaliszu, panu prezesowi Piotr Tomankiewicz oraz pani wiceprezes Dorocie Madejce z Fundacja Nowa Nadzieja oraz mamom z Rady Rodziców.

Zakończenie roku szkolnego to przede wszystkim święto uczniów klas trzecich kończących szkołę. Uczniów, którzy zdobyli zawód i umiejętności niezbędne do samodzielnego dorosłego życia. I to właśnie im należną się dziś owacje na stojąco.

Szkołę ukończyli uczniowie z klasy 3a, 3b, 3c, 3d. Będziemy Was wszystkich pamiętać, bo każdy z Was jest wyjątkowym człowiekiem.

Nagrodę Dyrektora SOSW pani Małgorzata Kędzierska wręczyła Klaudiuszowi Grocholskiemu z klasy 3b.

Następnie podsumowany został projekt Książnicy Pedagogiczne „Od czytania do działania” i uczniowie oraz opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Uroczystość uświetnił występ naszego zespołu muzycznego Domino, recytacja wierszy i podziękowań dla nauczycieli oraz występ zespołu tanecznego „Rym i Rytm”.

Na zakończenie głos zabrała pani wicedyrektor Katarzyna Gołębiowska, która życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.